explosions in the sky.

8. prosince 2013 v 21:22 | Aldora
Cítím se divně. Fakt, takový nedefinovaný pocit. "Co bude teď? Jak to půjde dál?" říkám si. Jakobych dokončila nějakou část svého života. Ten moment, kdy přepne píseň a je chvíli ticho, než následuje další. Nevíš, jaká to bude, ale jsi dost silně ovlivněn tou první. Jo, tak nějak se cítím. V poslední době se stalo hodně věcí a stále děje; dobrých i špatných, jestli se to teda tak dá říct. Připadám si teď jako někdo bez názoru. Někdo, kdo ještě neví, na kterou stranu se přidá. Dobro, zlo? Obojí? Ani jedno? Zůstane sám? Hm. Divný myšlenky na šestnáctiletou holku. Máš si užívat, bavit se, ječet a křičet, proč tady tak přemýšlíš??

GUY HEPNER PRESENTS TYLER SHIELDS: THE DIRTY SIDE OF GLAMOUR — Brad Christopher
Ten obrázek. Vystihuje to. Hodná, slušná. Nechci, aby si o mě lidi mysleli, že se neumím bavit. Já to sakra umím!

Jo, to je můj problém. Asi o všem prostě moc přemýšlím. Přece jenom bych se mohla inspirovat od té naší třídní elity, kterou totálně nesnáším. Oni se umí bavit. Umí hodit starosti za hlavu. Měla bych to dělat častěj, než jednou za půl roku, pokud se nepočítá léto. Jo. To je můj plán. Konečně být puberťák. Se vším všudy. Teď je tu otázka, jestli to zvládnu. Snad jo. Moje hodné a zodpovědné já se o tu druhou půlku začíná mírně bát. Dokáže totiž být pěkně šílená, když je se správnými lidmi na správném místě.

Teď mě napadla taková otázečka. Jaký máte názor na takovou tu puberťáckou rebélii (:D), pití, kouření, akce atd atd?

Jo a taky, Explosions in the sky ^^ miluju jejcih hudbu, dokonale se při tom učí, přemýšlí, píše a já nevím co.
Začala jsem psát příběh! Je o gayích :3333
Mějte seee a neumřete v pondělí. To dáte.:)))
Jen takový menší edit. Nemyslete si, že se neumím bavit, nebo tak něco. Jen mi to jde prostě jen s některýma lidma a vnímám to asi troškuuuu jinak. :D :D Jsem asi trošku ještě dítě. A moje představy o užívání života jsou jinčí no.
Vaše Aldoriinaa
 


Komentáře

1 L. | Web | 9. prosince 2013 v 14:16 | Reagovat

Názor na tyhle rebélie, mno ... Jako není to zrovna vhodný, ale patří to k tomuhle období. Já sama kouřit teda začít nehodlám (doufám :)), pít snad taky ne a akce, ten kdo byl na nějaký akci třeba s kámošema ví, že je to prostě návykový :D. Občas taky takhle přemýšlím a jsem vcelku v podobné situaci.Ale ať už je to jakékoliv - snažím se užívat si 100% život ;)

2 L. | Web | 9. prosince 2013 v 17:02 | Reagovat

Jasně chápu, já taky rozhodně nefandím tomu stylu alá opijem se, zhulíme se a pak budem rebelové, ale mám takové kamarády (některé bohužel - kteří mě přemlouvají, ale já se nedávám)!
Jinak co se týká skautingu :32. Konečně někdo :)! Skaut mi dal taky hodně příležitostí (a hlavně spoustu kámošů). Díky němu jsem si mohla udělat kurz, abych vedla malé děti a vedu vlastní schůzky :). Skaut je neuvěřitelně podstatná věc v mém životě ;).

3 Kei | E-mail | Web | 10. prosince 2013 v 18:04 | Reagovat

sakryš kemo.. nežiješ jako v mojí hlavě ? ten první odstavec :3
furt si říkám to samé.. ' Kde sem ? Co jsem dokázala ? Co dokážu ' a takovýhle kecy... Jasně že je mi z nich akorát smutno.. Jsem debil že nad tím furt přemýšlím ale prostě mě to k tomu nutí.. Já nevím.. je to divný a zároveň správný :3
o mě si lidi též myslí že se neumím bavit.. že se nedokážu napít, hulit, kouřit atd. že je semnou jenom nuda.. Takovýhle lidí je v mém životě spousta.. Jenže tihle lidi mě doopravdy nikdy nepoznali.. Jsem naprosto jiná než si myslí.. Přesně jak říkáš.. Já se bavím se správnýma lidma..
jakože joo.. na party moc nechodím ale to jenom proto že nemůžu :( jako jinač jsem se teď docela rozkouřila..ale moc se s tím nechlubím..
rebelie podle mě musí být.. mám obě strany kamarádů.. rebelové až trochu moc a přesný opak.. a přijde mi že prostě rebelové mají lepší život.. víc důvodů se smát..víc zážitků a tak..
--
jinak strašně ti děkuju za ten komentář :3 moc to pro mě znamená :3 s nesmírou radostí si tě přidám do darlings :3

4 Hipís | Web | 11. prosince 2013 v 16:35 | Reagovat

Řeknu ti to tak, jestli jsi s tím nezačala a nějak to ani nepotřebuješ, ser na to. Nechoď pít s kamarády, na akce apod., protože se ti to zalíbí a pak je těžký s tím přestat a kolikrát uděláš věci, kterých budeš litovat.

Miluju večírky, miluju party, miluju kluby, miluju všechno, co se točí kolem toho. Miluju jak se na mě během večera nalepí cizí člověk a další den mi píšou kámošky, co mám s tímhle klukem a přitom ani jeden z nás si nepamatuje, že bychom se byť jen pozdravili. A miluju, ten pocit, když se třeba zhulím. Začnu se jen tak z ničeho smát, že mi slzy tečou, jaký mám záchvat smíchu jen tak pro nic za nic. A miluju když jsem opilá. Je to jak kdybych neměla zábrany. Jako bych mohla dělat, co chci.

Ale problém je ten, že jsem si těmahle sračkama podělala už dvě šance u osoby, do který jsem zamilovaná pět let. Čekala jsem pět let na to, než dostanu šanci a když jí dostanu, doseru jí tím, že jsem totálně na sračky.
Slíbila jsem sama sobě, že nebudu pít. Ale je to těžký se bavit tak dobře jako s alkoholem, když ten alkohol nemáš, ale máš tu možnost si ho dát.

Ale líbí se mi to u kluků. Líbí se mi, když kluci kouří a prostě jsou to ty společenský typy. Líbí se mi, když kluci hulí trávu a líbí se mi, když si jen tak pro srandu zobnou éčko nebo trip.
Takhle jsem ti tu napsala, jak super se po tom cítím, ale ty rána jsou pak fakt nepříjemná. Prostě říkám, pokud to vyloženě nechceš zkusit, ser na to. Nemáš to zapotřebí. (Já taky ne, proto se snažím přestat pít alkohol na takových událostech jako jsou plesy, oslavy narozenin, různé party apod.)

Jinak děkuju za komentář na blogu. Jo, Tom je boží, jsem z něj mimo snad ještě víc než předtím koncertem. A ta atmosféra byla nezapomenutelná. :3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.