Svěřila jsem se Ti

30. listopadu 2013 v 21:50 | Aldora
Děkuju za všechno, co jsem ti dnes mohla říct. Hodně to pro mne znamenalo.

12:33 Vyrážíme. Byla jsem nervózní, strašně. Je to přece ONA, nejbližší člověk, kterého mám. Jediná, které můžu věřit. Můžu jí to s klidem říct. Úplně normálně. Jak to dělají všichni. Jenže bych to nebyla já, kdybych nebyla paranoidní a nebála se, co přijde a jak na to všechno zareaguje.

JAK, řekni mi, JAK jsem mohla být tak blbá? Nechápu to. ON byl tak skvělý. Tolik se snažil. A zjištění, že jsem pro něj opravdu něco znamenala, a nebyla jen jednou z davu, mne v tuto chvíli zrovna moc neuklidňuje. Ublížila jsem mu? Já jsem NECHTĚLA! Myslela jsem si, že já jsem ta, které bylo ublíženo. Jak se to všechno mohlo tak zamotat? Proč jsou mezilidské vztahy, obzvlášť klučičí a holčičí vztahy tak.. zvláštní?. Hm.

Omlouvám se, to je vše. Omlouvám se Ti. Snad budu mít možnost ti po čtyřech letech všechno znovu vysvětlit. (a říct ti, jak jsem tupá, že jsem na to přišla až po čtyřech dlouhatánských letech.. kráva, no.)

PS: Aldora je zvláštní člověk. Ale nebojte se jí, má Vás ráda! Jen je její mysl opravdu hodně zmatená, čemuž ostatně odpovídá tento abnormálně zmatený článek. Děkuji za pochopení a mějte se krásně.
Vaše Aldora
 


Komentáře

1 Sophié-mrs-sophie.blog.cz | Web | 1. prosince 2013 v 10:46 | Reagovat

zajímavé...máš hezký dess blogou :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.